Projektai

„Sidabrinė linija“

Nuo 2016-06 | Metinis biudžetas: 430 000 - 480 000 Eur | sidabrinelinija.lt

Tai nemokama draugystės pokalbių, emocinės ir informacinės pagalbos linija vyresnio amžiaus žmonėms. Siūlome galimybę turėti telefoninį draugą, su kuriuo galima reguliariai kalbėtis įvairiausiomis temomis, aptarti aktualijas ar tiesiog pasišnekučiuoti. 

„Sidabrinė linija“ padeda spręsti vyresnio amžiaus žmonių atskirumo, vienišumo, bendravimo trūkumo problemas, suteikdama senoliams galimybę džiaugtis visaverčiu gyvenimu.

Plačiau

 

 

„100 metų kartu“

2017-2018 | Projekto vertė: 120 000 Eur | 100metukartu.lt

„100 metų kartu“ – tai meninių vizualizacijų projektas, fotografijomis bei dokumentinio kino kadrais pasakojantis Lietuvos Respublikos bendraamžių – dar gyvų istorijos liudytojų ir jų artimųjų – atsiminimus, patirtis, gyvenimo istorijas. Autentiški šimtamečių pasakojimai atskleidžia kaip Lietuvos valstybei svarbūs įvykiai pakeitė jos žmonių likimus, kaip kartu su Lietuva pastarąjį šimtmetį keitėmės mes, Lietuvos žmonės. Šis projektas – tarsi kelionė po paprastų Lietuvos žmonių atminties kerteles, retrospektyvus žvilgsnis į šimtamečių išgyvenimus, atspindinčius šalies istorinės raidos visumą.

Plačiau

 

Interaktyvi socialinė akcija #Prisiliesk

2016-01 | Projekto vertė: 3 000 Eur

Lietuvoje visuomenė sensta sparčiausiai visoje Europos Sąjungoje ir jau 2030 m. kas trečias šalies gyventojas bus vyresnis nei 60-ies metų amžiaus. Naujausiais indekso „Global AgeWatch“ duomenimis, pagal garbaus amžiaus žmonėms sudarytas gyvenimo sąlygas Lietuva užima tik 63-ią vietą iš 96-ių tyrime dalyvavusių šalių. 

Akcijos tikslas – priminti, kad galime būti visuomene, kuri supranta garbaus amžiaus žmogaus poreikius, skatina jam deramą pagarbą ir siekia, kad toks žmogus gyventų oriai, prasmingai, aktyviai ir sveikai: ne lauktų mirties, o gyventų gyvenimą, kurį norisi gyventi.

Plačiau

 

 

 

Motinos pieno analizatorius „Miris HMA“

2015-12 | Projekto vertė: 17 445 Eur

Santariškių klinikų Vaikų ligoninės Naujagimių intensyvios terapijos skyriui padovanojome naujovę visai Lietuvos medicinai – motinos pieno analizatorių „Miris HMA“. Juo galima ištirti naujagimius maitinančių motinų pieną, jo kokybę, parinkti tinkamą to pieno praturtinimą pagal konkretaus naujagimio poreikius ir užtikrinti efektyvų mažylio augimą.

„Lietuva – buvo viena iš nedaugelio Europos Sąjungos (ES) šalių, iki šiol neturėjusi tokio kasdieniam darbui reikalingo prietaiso, tuo tarpu kitose ES šalyse nėra ligoninės, kurioje jo nebūtų“, – sakė fondo vadovas M. Čiuželis. 

Plačiau

 

 

Hemodinamikos pokyčių stebėjimo sistema „USCOM 1A“

2015-01 | Projekto vertė: 25 197 Eur

Santariškių klinikų Vaikų ligoninės Naujagimių intensyvios terapijos skyriui padovanojome neinvazinę hemodinamikos (širdies ir kraujagyslių) pokyčių stebėjimo sistemą „USCOM 1A“. 

Fondo vadovas M. Čiuželis: „Nors šis aparatas pasaulyje jau kurį laiką sėkmingai taikomas suaugusiųjų bei vyresnių vaikų praktikoje, Lietuvoje USCOM širdies ir kraujotakos darbo įvertinimo technologija naujagimiams iki šiol nebuvo taikoma. Tai bus naujas kokybinis žingsnis, gerinant mažiausių pacientų gydymo kokybę bei didinant jų išgyvenimo galimybes“.

Plačiau