Naujienų filtravimas

Naujienos

2018-01-03

M. Čiuželio labdaros ir pramos fondo vykdomas draugystės ir bendravimo telefonu garbaus amžiaus žmonėms projektas „Sidabrinė linija“ yra ne apie skaičius, augimus, pinigus ar bet kokius kitus kiekybinius rodiklius. Tai – svajonė. Svajonė išgirsti žmogaus balsą. Svajonė turėti pašnekovą ir galimybę kalbėtis. Svajonė dalintis, duoti ir imti. Svajonė pamiršti vienatvę, vėl jausti reikalingu. Svajonė tokią svajonę išpildyti kitam. Juk nėra didesnio džiaugsmo, kaip matyti spindinčias akis ar girdėti tokį pat balsą žmogaus, kurio svajonės pildosi! Tad bet kokie šio projekto skaičiai – nes ir jie kartais reikalingi! – yra apie svajonių pildymą.

2017-12-28

VĮ Registrų centras įregistravo M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo Kėdainių atstovybę, ir ji oficialiai pradeda darbą. Tai jau antroji regioninė fondo atstovybė, kuri leis aktyvinti ir plėsti fondo veiklą vidurio Lietuvoje, stiprinti Draugiškos senatvei šalies judėjimą, pritraukti papildomo finansavimo vykdomų projektų tęstinumui ir plėtrai.

2017-12-01

Lietuvos energijos paramos fondas ir M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas pasirašė paramos sutartį, pagal kurią „Lietuvos energijos“ įmonių grupės bendrovė UAB Technologijų ir inovacijų centras, teikianti informacinių technologijų ir telekomunikacijų paslaugas, fondo veiklai skyrė 10 tūkst. eur. paramą. Gautos lėšos bus naudojamos „Sidabrinės linijos“ – draugystės, bendravimo ir pagalbos telefonu vyresnio amžiaus žmonėms projekto vystymui ir plėtrai.

subscribe
mail Prenumeruokite naujienlaiškį