Naujienų filtravimas

Naujienos

2017-09-21

Rugpjūčio mėnuo alternatyviųjų investicijų fondai (angl. Hedge funds) džiaugėsi teigiamais rezultatais jau 10-ą mėnesį iš eilės, o HFRI Fund Weighted Composite padidėjo dar 0,66%. Nuo metų pradžios teigiamas pokytis išaugo iki 5,35%. Nors indeksą į priekį stūmė Macro strategijos fondai, ir praėusio mėnesio pokytis buvo didesnis už JAV ar Europos akcijų indeksų pokytį, vis dėlto, šie rezultatai buvo kone du kartus mažesni už mūsų atrinktų 16 alternatyviųjų investicijų fondų portfelio rezultatus. 

Spauskite „Plačiau“ ir toliau skaitykite anglų kalba. 

2017-09-19

Sunku apsakyti, kaip gera kalbėtis su tokio garbaus amžiaus sulaukusiu žmogumi, spinduliuojančiu tokį milžinišką pozityvumą ir erudiciją. Gera klausytis, su kokia meile ir pasididžiavimu jis kalba apie savo vaikus, anūkus, draugus – visi jie Vytautą, kuris mieste gyvena vienas, aplanko, ir su visais senolio santykiai puikūs. Daugiau kaip prieš metus senolis per radiją išgirdo „Sidabrinės linijos“ reklamą. Jokių svarstymų, skambinti ar ne, neturėjo: „Ta reklama skambėjo labai įdomiai. Esu bendraujantis žmogus. Man vis dar norisi kažko naujo, atradimų. Todėl ir paskambinau. Be jokių svarstymų ir didelių lūkesčių.“

2017-09-07

M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo vykdomas „Sidabrinės linijos“ projektas pradėjo visiškai naują plėtros etapą – fondas su Klaipėdos Universiteto Jono Pauliaus II krikščioniškųjų studijų centru sudarė bendradarbiavimo sutartį dėl studijų programos „Dvasinis konsultavimas ir asistavimas“ studentų praktikos atlikimo „Sidabrinėje linijoje“.

subscribe
mail Prenumeruokite naujienlaiškį