Naujienų filtravimas

Naujienos

2024-04-29

„Sidabrinė linija“ jau trečią kartą atliko savo pašnekovų apklausą ir skelbia jos rezultatus, kurie yra lyginami ir su SHARE (Europos sveikatos, amžėjimo ir išėjimo į pensiją tyrimas) Lietuvos senjorų rezultatais. Daugiausiai tyrimo metu siekta palyginti „Sidabrinės linijos“ pašnekovų ir bendros senjorų populiacijos emocinę ir fizinę sveikatos būklę bei socioekonominius rodiklius, kurie galėtų daryti tam poveikį.

2024-03-12

Kuomet „BMI Executive Institute“ aukščiausio lygio vadovams skirtoje magistrantūros EMBA programoje susipažino su savo būsima žmona Kristina, į investavimo pasaulį visa galva pasinėręs Marius Čiuželis tikriausiai net neįsivaizdavo, kaip vėliau pasisuks jo karjera ir asmeninis gyvenimas, – šeimoje duotas pažadas atsidėkoti už dukrai suteiktą gyvenimą tapo impulsu stabilias pajamas užtikrinusį darbą pakeisti socialine veikla ir sėkmingai auginamais naujais pelno nesiekiančiais projektais.

2023-11-28

Pasaulyje ir Lietuvoje jau įprastas universitetų finansavimo įrankis – neliečiamojo kapitalo fondas – pirmąkart bus panaudotas ir socialinėje srityje. Devynerių metų veiklos sukaktį minintis M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas pradeda pirmojo Lietuvoje socialinės srities neliečiamojo kapitalo fondo valdymą. Pradinis 500 tūkst. eurų kapitalas bus investuojamas siekiant užtikrinti tvarų M. Čiuželio paramos ir labdaros fondo įsteigtos „Sidabrinės linijos“ finansavimą bei tolesnę plėtrą. Į pirmąjį šalyje socialinės srities neliečiamojo kapitalo fondą investavo patyrę ir sėkmingi šalies verslininkai, šioje investicijoje įžvelgiantys galimybę užtikrinti socialinės veiklos tęstinumą ir siekiantys ilgalaikių pokyčių visuomenėje.