Naujienų filtravimas

Naujienos

2018-04-27

Motina Teresė kartą yra pasakiusi: „Dažniausiai manome, kad skurdas – tai badas, neturėjimas kuo apsirengti ar benamystė. Tačiau iš tiesų didžiausias skurdas – tai, kai esi nelaukiamas, nemylimas ir nereikalingas.“ Ir tikrai, suskaičiuoti senoliams, kurie paskambinę į „Sidabrinę liniją“ guostųsi pinigų stygiumi, matyt, kad pakaktų vienos rankos pirštų. Ne todėl, kad pinigų jiems netrūksta. Todėl, kad yra kažkas, kas slegia labiau – tai kasdien maudžiantis, sunkiai pakeliamas nebe reikalingumo ir vienišumo jausmas. Čia apie tai, kai namie yra telefonas, bet skamba tik žadintuvas... Būtent tam, kad tas telefonas kartkartėmis suskambėtų, padovanodamas valandėlę nuoširdžios bendrystės ir susikūrė „Sidabrinės linija“, kartu su ja radosi jos nuostabieji savanoriai, tarp kurių – ir mūsų Ramutė iš Kauno.

2018-04-17

Kartais mūsų skambutis gali pagelbėti žmogui daugiau, nei mes įsivaizduojame, daugiau, nei jis trunka ar daugiau, nei jo turinys. Jis yra apie santykį ir pabuvimą su žmogumi. Tas ryšys abipusis: pasidomėję kitais, geriau jaučiamės ir mes patys.

Savo mintimis apie savanorystę, pokalbius su garbaus amžiaus pašnekovais „Sidabrinėje linijoje ir kodėl abiem pašnekovams jų labai reikia dalijasi mūsų savanorė Aušra Terleckaitė.

2018-01-26

„Euromonitor International“ su M. Čiuželio labdaros ir paramos fondu pasirašė bendradarbiavimo susitarimą, pagal kurį fondo nuo 2016 metų vidurio vykdomam „Sidabrinės linijos“ projektui skirta 7 tūkst. eurų parama, o Vilniaus biuro darbuotojai prisijungs prie savanorių komandos.

subscribe
mail Prenumeruokite naujienlaiškį