Naujienų filtravimas

Naujienos

2023-11-28

Pasaulyje ir Lietuvoje jau įprastas universitetų finansavimo įrankis – neliečiamojo kapitalo fondas – pirmąkart bus panaudotas ir socialinėje srityje. Devynerių metų veiklos sukaktį minintis M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas pradeda pirmojo Lietuvoje socialinės srities neliečiamojo kapitalo fondo valdymą. Pradinis 500 tūkst. eurų kapitalas bus investuojamas siekiant užtikrinti tvarų M. Čiuželio paramos ir labdaros fondo įsteigtos „Sidabrinės linijos“ finansavimą bei tolesnę plėtrą. Į pirmąjį šalyje socialinės srities neliečiamojo kapitalo fondą investavo patyrę ir sėkmingi šalies verslininkai, šioje investicijoje įžvelgiantys galimybę užtikrinti socialinės veiklos tęstinumą ir siekiantys ilgalaikių pokyčių visuomenėje. 

2022-06-16

Birželio mėnesį „Sidabrinė linija“ – draugystės pokalbių, emocinės ir informacinės pagalbos linija vyresnio amžiaus žmonėms – mini savo veiklos sukaktį. Šiemet – jau 6-ąją. Per visus šiuos metus „Sidabrinė linija“ neatskiriama gyvenimo dalimi tapo jau daugiau nei 5 tūkst. senjorų, o bendras pokalbių minučių skaičius jau pasiekė Lietuvos gyventojų skaičių.

2022-01-06

2021 metai baigėsi. Kokie jie buvo? Nors raidžių žemiau daug, bet veiklos buvo kur kas daugiau – tad dalinamės trumpa metų santrauka skaičių mėgėjams, o apie viską plačiau, išsamiau ir vizualiau papasakosime metinėje veiklos ataskaitoje pavasarį.