atgal
MC labdaros ir paramos fondas pradėjo bendradarbiavimą su Vaikų ligoninės Neonatologijos centru
2015-01-14

MC labdaros ir paramos fondas, siekdamas sukurti geresnes slaugos sąlygas tiems, kurie negali savimi pasirūpinti patys, dovanoja Vaikų Ligoninės, VšĮ Vilniaus universiteto  ligoninės Santariškių klinikų filialo Naujagimių intensyvios terapijos skyriui ultragarsinę hemodinamikos pokyčių stebėjimo sistemą USCOM 1A. Ji skirta sunkiai sergančių ir neišnešiotų naujagimių sveikatos būklės kokybiškai diagnostikai.

Fondo vadovas M. Čiuželis: „Nors šis aparatas pasaulyje jau kurį laiką sėkmingai taikomas suaugusiųjų bei vyresnių vaikų praktikoje, naujagimiams dar tik pradedamas naudoti. Lietuvoje USCOM širdies ir kraujotakos darbo įvertinimo technologija naujagimiams iki šiol nebuvo taikoma, ir tai bus naujas kokybinis žingsnis, gerinant mažiausių pacientų gydymo kokybę bei didinant jų išgyvenimo galimybes“.

Šiuo žingsniu MC labdaros ir paramos fondas patvirtina savo pasiryžimą investuoti į pažangiausias technologijas gerinant visokeriopos medicininės priežiūros sąlygas Lietuvoje. Juk kiekvienas iš mūsų vertas gyvenimo, kurį norisi gyventi.