atgal
Trumpa gegužės mėnesio veiklos ataskaita
2021-06-15

Ta beprotiška gyvenimo skuba ir pasiruošimas „Sidabrinės linijos“ 5-erių metų gimtadienio renginiams tiek įsuko, kad šįkart susivėlinome su praėjusio mėnesio veiklos ataskaita. Bet gi geriau vėliau, negu niekada. Taigi:

POKALBIAI „Sidabrinėje linijoje“

> Gegužės mėn. kalbėjosi 736 pašnekovų poros: jos iš viso turėjo 2 268 draugystės pokalbius (11 782 – nuo metų pradžios), kurie truko 75 752 min. (beveik 6 851 val. nuo metų pradžios).

> Sulaukėme 906 skambučių į 800-ąją liniją (5 391 – nuo metų pradžios). Jų rezultatas: per mėnesį užregistravome 66 naujus pašnekovus.

> Iš viso šiais metais prie „Sidabrinės linijos“ prisijungė jau 609 nauji pašnekovai ir mėnesio pabaigoje jų turėjome 4 216.

SAVANORYSTĖ

> Sulaukėme 16 naujų savanorių paraiškų, vis dėlto, bendras aktyvių savanorių skaičius sumažėjo iki 613 (-6): iš jų 518 (-2,6 proc.) reguliariai bendrauja su pašnekovais, 95 (+9,2 proc.) – vis dar mokosi, ruošiasi arba jiems ieškomi pašnekovai. Mokymosi procese atsisveikinome su 11 savanorių, dar 11 baigė savo planuotą savanorystės laiką ar pasikeitus aplinkybėms nusprendė sustabdyti savanorystę „Sidabrinėje linijoje“.

> Iš viso nuo metų pradžios gavome 185 naujas savanorų paraiškas, 92 jau pradėjo bendrauti su priskirtais pašnekovais.

FINANSAVIMAS

> Gegužę gavome 43 159 Eur jūsų paramos; iš jų:

- 2 045 Eur (5 proc.) sudarė verslo įmonių, daugiausia AB „ORLEN Lietuva“, parama;

- 39 348 Eur (91 proc.) sudarė valstybės parama (dalis NVO institucinio stiprinimo projekto lėšų ir Marijampolės VVG projekto ketvirčio asignavimai);

- 1 766 Eur (4 proc.) – fizinių asmenų parama, daugiausia skirta mūsų interneto svetainėje pateikiamais vienkartiniais ar periodiniais mokėjimais.

BIUDŽETAS

> Visos veiklos gegužės mėn. mums kainavo 36 600 Eur (suma kiek didesnė nei įprastai, nes 1/3 jos sudaro užmokestis už kelis mėnesius kurtą naują Informacinės paslaugos reklamos kampaniją, kuri LRT eteryje startavo jau birželį):> Veiklos biudžeto pasiskirstymas (visos išlaidos nuo metų pradžios):


KITOS NAUJIENOS

> Gegužę baigėme ir visuomenei pristatėme 2020 metų veiklos ataskaitą. Susipažinkite:

> Drauge su Visagino socialinių paslaugų centro ir Visagino socialinės globos namų personalu aptarėme strateginius veiksmus kaip pasiekti vienišus Visagino savivaldybėje gyvenančius senjorus. Dauguma šių senjorų – tai energetikos specialistai, atvykę į Visaginą Ignalinos atominės elektrinės klestėjimo laikais.

> Sparčiai iriamės į priekį su antruoju savo pašnekovų socialinės ir emocinės gerovės tyrimu, kurio rezultatus viešai pristatysime birželio 17 d. rengiamos konferencijos Gydantys pokalbiai: ko dar nežinome apie bendravimo poveikį? metu. Nepamirškite užsiregistruoti – bus įdomu.

Šįkart – tik tiek. Grįžtam prie darbų. Birželis – itin aktyvus ir gausus naujienų, iniciatyvų, reikalų-reikaliukų: bus kuo pasidžiaugti ir pasidalinti liepos pradžioje.

_______________________________________

Detalesnė vienišumo mažinimo poveikio statistika

Metinės veiklos ataskaitos

Poveikio tyrimai

Paramos būdai