atgal
„Sidabrinės linijos“ plėtrai skirta 10 tūkst. eurų parama
2017-12-01

Lietuvos energijos paramos fondas ir M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas pasirašė paramos sutartį, pagal kurią „Lietuvos energijos“ įmonių grupės bendrovė UAB Technologijų ir inovacijų centras, teikianti informacinių technologijų ir telekomunikacijų paslaugas, fondo veiklai skyrė 10 tūkst. eur. paramą. Gautos lėšos bus naudojamos „Sidabrinės linijos“ – draugystės, bendravimo ir pagalbos telefonu vyresnio amžiaus žmonėms projekto vystymui ir plėtrai.

„Sidabrinė linija“ yra M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo jau antrus metus vykdomas projektas, sprendžiantis visuomenės ir vyresnio amžiaus žmonių atskirumo, vienišumo, bendravimo trūkumo problemas, suteikdamas senoliams galimybę vėl džiaugtis oriu, prasmingu, visaverčiu gyvenimu. Ši iniciatyva padedanti išgyventi psichologinius sunkumus, susirasti telefoninį draugą, kuris reguliariai paskambins pasidomėti kaip sekasi, paklausti, kaip žmogus jaučiasi, pasiūlyti pagalbos, ar šiaip pasišnekučiuoti.

„Mes labai džiaugiamės „Sidabrinei linijai“ skirta parama ir gautas lėšas naudosime skambučių centro palaikymui bei tolesniam vystymui ir plėtrai. Tai leis užtikrinti dar didesnį mūsų paslaugos prieinamumą bendravimo stokojantiems Lietuvos senoliams ir, tikime, prisidės prie jų socialinės atskirties mažinimo“,  sakė M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo vadovas Marius Čiuželis. 

„Šis projektas yra svarbus siekiant mažinti socialinę atskirtį, skatinti kartų bendradarbiavimą ir visuomenės solidarumą pasitelkiant modernias ryšio priemones. Džiaugiamės galėdami remti tokias iniciatyvas“, teigė Technologijų ir inovacijų centro vadovė Irma Kaukienė.

Tai kol kas didžiausia verslo įmonių M. Čiuželio labdaros ir paramos fondui šiais metais skirta paramos suma; iš viso fondui ir jo vykdomiems projektams savo paramą skyrė jau daugiau nei 700 rėmėjų – fizinių asmenų, Lietuvos ir užsienio verslo įmonių ir institucijų, taip pat Druskininkų, Kaišiadorių, Panevėžio, Vilniaus savivaldybės, Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija.

 

Lietuvos energijos paramos fondo tikslas – koordinuotai ir skaidriai teikti paramą projektams ir veiklai, kuri atitinka  Lietuvos energijos, UAB grupės socialinės atsakomybės kryptis, strategiją ir puoselėjamas vertybes, kuria vertę visuomenei ir valstybei.

2014 m. įkurto M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo vizija – tapti socialinių iniciatyvų kūrimo, vystymo, finansavimo ir plėtros centru, siekiančiu padėti labiausiai socialiai pažeidžiamoms mūsų visuomenės grupėms. Šiuo metu viena pagrindinių fondo veiklos krypčių yra garbaus amžiaus žmonių gyvenimo kokybės gerinimas. Fondas siekia, kad Lietuva taptų draugiška šalimi senatvei, o garbaus amžiaus žmogus būtų integrali ir svarbi visuomenės dalis.

subscribe
mail Prenumeruokite naujienlaiškį