atgal
Gyvenimas, kurį norisi gyventi
2014-12-04

Kasmet Lietuvoje nuolatinės priežiūros reikia apie 40 tūkst. žmonių. Visi jie galėtų gyventi oriai – taip, kaip ir norisi gyventi. Bet, deja, gali ir metų metus laukti prikaustyti lovoje, kol nesvajotas gyvenimas baigsis. Pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria nuolatinės priežiūros reikalingi žmonės – vietų slaugos ligoninėse trūkumas, naujausios medicininės įrangos stygius ir slaugytojo profesijos nuvertinimas. Ilgalaikė kokybiška medicininė priežiūra  šiandien neįmanoma be naujo požiūrio ir modernių priemonių, suteikiančių galimybę džiaugtis kiekviena diena.

Veiklą pradėjęs M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas visą savo dėmesį skirs visokeriopos slaugos sąlygoms gerinti ir inovacijoms slaugos srityje diegti, investuos į modernią ir ilgalaikę slaugos techniką bei pažangiausias technologijas, apie kurias mūsų šalies medicinos bei slaugos įstaigos dar tik svajoja. „Fondo iniciatyva siekiame sukurti geresnes slaugos sąlygas tiems, kurie negali savimi pasirūpinti patys“, – teigia K. Čiuželienė, viena iš fondo steigėjų.

„Vykdydami tiesioginę finansų patarėjo įmonės veiklą, kiekvieną dieną klientų klausiame, kaip jie įsivaizduoja kokybišką gyvenimą. Atsakymo į šį klausimą ieškome ir šeimoje, auklėdami vaikus, tad šis klausimas mums toli gražu nėra tik retorinis, – teigia M. Čiuželis, fondo vadovas ir finansų patarėjo įmonės „MC Wealth Management“ vykdomasis partneris. – Atsakymo paieškos mums padėjo suvokti, kad turime rūpintis ne tik savo šeimos ar savo klientų gyvenimo kokybe – visi kartu galime padaryti daug daugiau.“

Visą pranešimo žiniasklaidai tekstą skaitykite pridėtame pdf dokumente.