atgal
Birželio mėnesio veiklos ataskaita
2021-07-07

POKALBIAI „Sidabrinėje linijoje

> Birželio mėn. kalbėjosi 719 pašnekovų porų (1 222 – nuo metų pradžios): jos iš viso turėjo 2 116 draugystės pokalbius (13 898 – nuo metų pradžios), kurie truko 65 796 min. (beveik 7 950 val. nuo metų pradžios).
> Sulaukėme 808 skambučių į 800-ąją liniją (6 199 – nuo metų pradžios), arba +11 proc. vs 2020 m. mėnesio vidurkis. Jų rezultatas: užregistravome 90 naujų pašnekovų, iš jų 12 rinkosi reguliarius draugystės pokalbius su bendraminčiais, kitiems suteikėme vienkartinę emocinę ar informacinę pagalbą.
> 2/3 užregistruotų naujų pašnekovų mums ryžosi paskambinti išgirdę reklamą TV ar radijo kanalais – eilinįkart įsitikinome, kad tai paveikiausia žinios sklaidos priemonė mūsų pašnekovams.
> Iš viso šiais metais jau užregistravome 698 naujus pašnekovus ir mėnesio pabaigoje jų turėjome 4 305.

 

 

SAVANORYSTĖ

> Dėl prasidėjusios vasaros ir besibaigiančio karantino sulaukėme vos 6 naujų savanorių paraiškų, o bendras aktyvių savanorių skaičius sumažėjo iki 605 (-8): iš jų 516 (-0,3 proc.) reguliariai bendrauja su pašnekovais, 89 (-6,3 proc.) – vis dar mokosi, ruošiasi arba jiems ieškomi pašnekovai. Mokymosi procese atsisveikinome su 6 savanoriais, dar 8 baigė savo planuotą savanorystės laiką.
> Iš viso nuo metų pradžios gavome 191 naujas savanorų paraiškas, per pusmetį su pašnekovais bendraujančių savanorių skaičius išaugo 90.

FINANSAVIMAS

> Birželio mėn. iš viso gavome 20 742 Eur jūsų paramos; iš jų:
- 8 548 Eur (41 proc.) sudarė verslo įmonių ir organizacijų ADB Gjensidige, Rotary klubo „Lituanica International“, VšĮ Ekovalstybė parama eurais bei UAB Devold skirta parama įmonės produkcija;
- 10 000 Eur (48 proc.) sudarė Vilniaus miesto savivaldybės skirtas dalinis finansavimas pagal visuomenės sveikatos stiprinimo programą;
- 2 194 Eur (11 proc.) – fizinių asmenų parama, kurios 40 % sudarė privataus padelio turnyro dalyvių registracijos mokestis ir papildomai skirta prama „Sidabrinei linijai“. 
> Birželį mus pasiekė ir IT įrangos parama iš „European Investment Bank“ – ačiū Liuksemburgo lietuvių bendruomenei už pagalbą su logistika, UAB StarPrus – už kompiuterių paruošimą darbui.

BIUDŽETAS

> Visos veiklos birželio mėn. mums kainavo 28 074 Eur.

 

> Rinkodaros išlaidų dalis pastebimai išaugo, lyginant su ankstesniais periodais, užtat turime net 7 naujus informacinę pagalbą pristatančius vaizdo klipus, kurie birželį sukosi LRT eteryje (atkreipkite dėmesį į šios reklamos „grąžą“ pokalbių dalyje).

KITOS NAUJIENOS

> Svarbiausios KITOS naujienos, be abejo, yra „Sidabrinės linijos“ 5-asis gimtadienis. Ne veltui gi ir tų rėmėjų dovanų gausa. Mes patys šventėme dovanodami: viešai pristatėme ne tik naująją informacinę paslaugą, bet ir antrąkart atliktą savo pašnekovų fizinės, socialinės ir emocinės gerovės tyrimą, atskleidusį ne vieną paradoksą. Ta proga birželio 17 dieną surengtoje konferencijoje kalbėjomės apie bendravimo kuriamą poveikį: kodėl tai svarbu ne tik mūsų auditorijai, bet ir verslui, kokių pokyčių galime tikėtis ateityje. 
> Šis mėnuo itin gausus ne piniginėmis rėmėjų dovanomis: ačiū AB Vilniaus pergalei už saldainius, UAB Sparta Textile – už šilumą ir ryškiaspalvę nuotaiką mūsų kojoms, AB ORLEN Lietuva – už gimtadienio dovanų rinkinius kolegoms, MB Daktaras Desertas, UAB Kavos impersija ir Bella Toscana, UAB Penkios raidės – už jūsų skanumynus-gardumynus.
> Kartu su savo draugais „Rimi Lietuva“ birželio mėnesį kvietėme visus į #puokštėspokalbių akciją: jos metu galėjome skanauti pomidorais „Romantica“, o 10 % nuo bendros pardavimų sumos „Rimi“ skirs „Sidabrinei linijai“. Nors galutinių skaičių dar neturime, bet paukšteliai čiulba, kad ši akcija buvo LABAI sėkminga. Ačiū visiems pirkusiems, skanavusiems ir tokiu būdu parėmusiems senolių pokalbius „Sidabrinėje linijoje“.


Dar ir dar kartą ačiū visiems, kurie buvote, esate ir būsite kartu dar ne vieną penktmetį.

Daugiau apie „Sidabrinę liniją“:

Detalesnė vienišumo mažinimo poveikio statistika

Metinės veiklos ataskaitos

Registracija savanoriškai veiklai

Paramos būdai