Tapk „Sidabrinės linijos“ savanoriu

Kviečiame dalyvauti savanoriškoje veikloje visus, kurie neabejingi vienišų ir atskirtyje gyvenančių vyresniojo amžiaus žmonių bendravimo poreikiui.

Nuolat ieškome savanorių ilgalaikei veiklai, kuri ateityje galėtų tapti įdomiu ir apmokamu darbu. Savanoriams siūlome realizuoti save šiose srityse: 

> bendravimas ir emocinės paramos teikimas senoliams telefonu; 
> savanorių mokymų organizavimas; 
> finansavimo šaltinių paieška ir lėšų pritraukimas; 
> ryšiai su visuomene, bendravimas su žiniasklaida ir suinteresuotomis organizacijomis bei institucijomis.

„Sidabrinės linijos“ savanoriu gali tapti kiekvienas ne jaunesnis nei 18 metų amžiaus, bet kokios profesijos ir išsilavinimo žmogus, gyvenantis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyje. Svarbiausia – nuoširdus noras prisidėti prie mūsų veiklos ir praskaidrinti vienišo senolio kasdienybę bei galimybė pokalbiui skirti 10-30 minučių kiekvieną savaitę bent 4-6 mėnesius. 
Šiuo metu savo gretose ypač laukiame psichologijos, psichikos sveikatos, socialinio darbo, komunikacijos krypties studentų ir profesionalų.

Atsisiųsk savanorio anketą.

Prisijunk jau dabar, tapk „Sidabrinės linijos“ savanoriu! Daugiau informacijos mielai suteiksime elektroniniu paštu pasikalbekime@sidabrinelinija.lt arba telefonu 8 800 800 20, socialiname tinkle Facebook.

 

Mūsų savanorių įspūdžiai