„100 metų kartu“ kūrybinė komanda
 

Marius Čiuželis, projekto sumanytojas 

Marius yra M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo steigėjas bei nemokamos draugystės, bendravimo ir pagalbos telefonu linijos garbaus amžiaus žmonėms „Sidabrinė linija“ įgyvendintojas. M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo tikslas yra padėti tiems, kurie patys savimi pasirūpinti negali. Viena pagrindinių fondo veiklos krypčių yra garbaus amžiaus žmonių gyvenimo kokybės gerinimas. Fondas siekia, kad Lietuva taptų draugiška šalimi senatvei, kur kiekvienam būtų gera senti, o garbaus amžiaus žmogus būtų integrali ir svarbi visuomenės dalis.

 

 

Monika Požerskytė-Kalvelė, fotomenininkė

Jaunosios lietuvių fotografų kartos atstovė, Vilniaus dailės akademijoje studijavusi fotografijos ir medijos meno studijų programose. Monika dalyvavo daugiau nei 30 grupinių parodų Lietuvoje bei užsienio šalyse ir jau daugiau nei 10 metų dirba socialinės ir komercinės fotografijos srityse, bendradarbiauja su žinomais Lietuvos mados dizaineriais, leidiniais, reklamos agentūromis, verslo kompanijomis.

www.pozerskyte.com

 

 

Kęstutis Drazdauskas, kino prodiuseris

Kino gamybos įmonės UAB „Artbox“ įkūrėjas, Nepriklausomų prodiuserių asociacijos valdybos pirmininkas, Nacionalinės kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacijos valdybos pirmininkas, Vilniaus kino biuro stebėtojų tarybos pirmininkas, Kino politikos tarybos prie LR kultūros ministerijos narys, Lietuvių kino akademijos valdybos narys, Europos prodiuserių klubo valdybos narys, kitų kino ir kultūros politikos asociacijų bei tarybų narys.

www.artbox.lt

 

Edita Kabaraitė, režisierė

Ilgametė kino filmų, televizijos projektų, reklamų ir video klipų režisierė bei bendraautorė. Jos kūrybinį bagažą sudaro kelios dešimtys įvairių režisūrinių darbų tarp kurių – dviejų dalių dokumentinis filmas apie Lietuvos Prezidentą Valdą Adamkų bei vaidybinis filmas „Valentinas vienas“.

www.editoskastingas.lt

 

 

Eimantas Belickas, montažo režisierius

Eimantas yra daugybės vaidybinių, dokumentinių ir edukacinių filmų, reklaminių, muzikinų video klipų režisierius, montažo režisierius bei muzikos autorius. Vienas ryškiausių jo montažo darbų – Kristinos Buožytės filmas „Kolekcionierė“. Šiuo metu E. Belickas režisuoja savo pirmąjį ilgametražį vaidybinį-dokumentinį filmą „Tumo kodeksas“. Taip pat jis daugeliui pažįstamas ir kaip muzikantas, grojantis kartu su Andriumi Mamontovu. 

 

Rytis Kurkulis, operatorius

Muzikinių vaizdo klipų ir vaidybinių bei dokumentinių filmų autorius, daugiau nei 10 metų bendradarbiaujantis su daugeliu Lietuvos audiovizualinės produkcijos kūrėjų bei gamintojų. Taip pat – Lietuvos kino operatorių asociacijos narys. Naujausias jo darbas – visą Lietuvą sužavėjęs vaidybinis filmas „Emilija iš Laisvės alėjos“.

filmografija

 

 

Martynas Bialobžeskis, kompozitorius

Menininko kūryba kyla iš keturių šaltinių: muzikos teatrui, akademinės ir elektroninės muzikos bei specifinio garso paieškos. M. Bialobžeskis jungia akademinę ir populiariąją muziką, jo kūriniai skambėjo šiuolaikinės muzikos festivaliuose.

kūryba

     

Gileta Kierienė, projekto koordinatorė

Gileta yra M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo projektų vadovė, inicijuoja ir koordinuoja fondo nacionalinių bei tarptautinių projektų ir programų įgyvendinimą.

     

Justė Michailinaitė, komunikacijos prodiuserė

Ryšių su visuomene specialistė, inicijuojanti, organizuojanti ir vykdanti įvairius kino ir kultūros projektus.